AUTO MULTI SERWIS

Kontakt

Adres:
40 681 Katowice, ul. Grottgera 16
Telefon:
503 074 820
Internet:
www.multiserwis.pl
Czynne Pon-Pią:
8:00 do 16:00

GALERIA.

O NAS

Kompleksową naprawą i bieżącym serwisowaniem samochodów zajmujemy się od 17 lat. Zdobyte doświadczenie przez lata dbałości o nasze prywatne Saaby i Land Rovery a także samochody coraz większej liczby ich posiadaczy wraz ze specjalistycznymi szkoleniami technicznymi i stale uzupełnianym profesjonalnym, technicznym wyposażeniem serwisu od wielu już lat skutkuje rosnącym zadowoleniem klientów z naszych usług. Dla stałego podnoszenia zakresu kompleksowości naszych usług naprawy i serwisu amochodów Saab i Land Rover w kolejnych latach rozszerzyliśmy ich zakres o dynamiczną wymianę oleju oraz płukanie czyszczące automatycznych skrzyń biegów AISIN i ZF a także ich naprawy maechaniczne.Od wielu lat kompleksowo naprawiamy i serwisujemy układy klimatyzacji praktycznie w każdym pojeżdzie mechanicznym.

ZAKRES USŁUG

Od bardzo długiego już czasu absolutną radość z jazdy w każdych warunkach zapewniają nam nasze SAAB-y i Land Rover-y. Jako ich długoletni użytkownicy nauczyliśmy się nie tylko dbać o nie ale także je naprawiać i bieżąco serwisować. Chętnie pomożemy każdemu posiadaczowi SAAB-a i Land Rover-a w opiece nad jego Sabiną czy Landem aby też mógł się cieszyć tak jak my.
Serwisujemy i kompleksowo naprawiamy układy klimatyzacji we wszystkich pojazdach mechanicznych: osobowych, dostawczych, cężarowych, autobusach, budowlanych: spycharki, koparki, ładowarki, wozidła, wyrówniarki, walce, a także pojazdach kolejowych, urządzeniach dżwigowych i koparkach w kopalniach odkrywkowych. Do sprzętu niejeżdżącego, stacjonarnego i niejeżdżącego w ruchu drogowym dojeżdżamy własnym pojazdem serwisowym w każde warunki terenowe: budowy, kopalnie odkrywkowe, pola uprawne, zakłady przemysłowe.
Funkcjonowanie każdej automatycznej skrzyni biegów odbywa się w środowisku właściwego oleju. Od jakości tego oleju zależy/wyłączając tu błędy kierowcy/jej długa, bezawaryjna praca. Dlatego producenci olejów jak i producenci automatycznych skrzyń biegów zalecają jego kontrolę w trakcie eksploatacji pojazdu i w razie oznak zużycia - wymianę.

AUTO MULTISERWIS 40 681 Katowice, ul. Grottgera 16