AUTOLAK KONIECZKO

Kontakt

Adres:
41-219 Sosnowiec, ul. Br. Mieroszewskich 26d
Telefon:
507 169 641
Czynne Pon-Pią:
9:00 do 17:00

Video

O NAS

Lakiernia powstała w 1999 roku. Wcześniej w tym miejscu był warsztat, który zajmował się blacharstwem. W 2005 roku została zakupiona komora do lakierowania bezpyłowego. Od początku istnienia firmy pomalowaliśmy i wyprostowaliśmy setki samochodów. Staramy się aby każdy klient, który opuszcza nasze skromne progi był zadowolnoy z naszych usług. Do lakierowania używamy tylko profesjolnalnych materiałów. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów jako jedyni dysponujemy oryginalną komorą lakirniczą, która dodatkowo poprawia efekty malowanych powierzni i zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabryczej.

GALERIA.

ZAKRES USŁUG

Podstawowa usługa w naszej ofercie, lakierujemy każdym rodzajem lakieru, wszystkie części samochodu od lusterka po dach Możemy lakierować część elementu z cieniowaniem, cały element lub cały samochód.
Zajmujemy się też prostowaniem blach, zabezpieczeniem antykorozyjnym oraz spawaniem blaszanych elementów.
Polega to na tym, że po dostarczeniu powypadkowego samochodu do Nas, zapłata za naprawę regulowana jest bezpośrednio przez ubezpieczyciela, bez konieczności wpłacania gotówki.
Sprzedaż części karoseryjnych (nowych) do wszystkich marek samochodów.
Zabieg, który przywraca powierzchni lakierowanej dawny blask, znikają wszystkie drobne ryski i zabrudzenia. Do tego celu stosujemy specjalne maszyny polerskie oraz najdroższe pasty 3M oraz G4.
Części takie jak lusterka zderzaki, czasami nawet błotniki, wykonane są z tworzyw sztucznych posiadamy wiedzę i umiejętności do naprawy tych elementów nawet jeśli są mocno połamane i uszkodzone.
Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy.
Wypożyczalnia samochodów osobowych i busów.
Do szerokiej gamy usług zaliczyć można naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany filtrów oraz olejów, wymiany klocków i wydechów .
Sprzedaż szyb samochodowych.

AUTOLAK KONIECZKO, MAREK KONIECZKO 41-219 Sosnowiec, ul. Br. Mieroszewskich 26d