COMPLEXOWO

Kontakt

Adres:
41-800 Zabrze , ul. Majnusza 1
Telefon:
ADAM 502 397 853
Telefon:
KASIA 505 124 191
Internet:
www.complexowo.pl
Czynne Pon-Pią:
8:00 do 18:00
Czynne Sobota:
8:00 do 18:00

GALERIA.

O NAS

Complex to nowoczesna ręczna myjnia samochodowa, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Każdego dnia dokonujemy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Gwarantujemy miłą oraz profesjonalną obsługę, nasi pracownicy szybko, sprawnie i rzetelnie zajmą się powierzonym im autem. Współpracujemy z renomowanymi producentami najwyższej jakości kosmetyków samochodowych, dzięki czemu samochody czyszczone są profesjonalnie, bezinwazyjnie dla lakieru samochodowego a efekt utrzymuje się przez wiele dni. Klienci myjni mają do dyspozycji poczekalnie, w której w czasie gdy nasi pracownicy szybko i sprawnie zajmują się autem można napić się kawy, przejrzeć gazetę czy obejrzeć telewizję. Nasi pracownicy z całą pewnością nie pozwolą się Państwu nudzić gdyż zlecone nam auto będzie wyczyszczone szybko a wolny czas z pożytkują Państwo na chwili relaksu w miłej atmosferze. Myjnia Complex oferuje swoim Klientom szereg zniżek, promocji i rabatów. Zawsze potrafimy miło zaskoczyć Klientów, ciekawymi promocjami a stali Klienci mogą u nas liczyć na szereg zniżek i rabatów. Niebywałym atutem naszej myjni jest możliwość rezerwacji mycia samochodu. Rezerwacja telefoniczna pozwala na zaoszczędzenie czasu Klientom i gwarantuje szybką i natychmiastową obsługę w umówionym i dogodnym dla Klienta czasie.

ZAKRES USŁUG

W związku ze zmianami w przepisach i wymogiem posiadania pozytywnej decyzji TDT na eksploatację urządzeń do podawania płynnego betonu oferujemy Państwu usługi związane z przygotowaniem niniejszych maszyn do badań technicznych. Firma nasza, F.H.U."COMPLEX ", decyzją TDT nr TDT-N-40/14 wydaną dnia 04.04.2014 r., została uprawniona w zakresie napraw urządzeń służących do podawania pod ciśnieniem płynnego betonu zamontowanych na pojazdach drogowych (pomp do betonu). Przeprowadzamy badania urządzeń pod kątem przygotowania ich do objęcia dozorem TDT od strony formalnej i technicznej. Wykonujemy czynności z zakresu: 1.Przeglądy przed odbiorczym i okresowym badaniem urządzenia. 2.Przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej. 3.Niezbędne naprawy przed badaniem TDT. Staramy się elastycznie podchodzić do zleceń oferując rozwiązania na miarę potrzeb i możliwości naszych klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie, aby zapewnić kompleksową obsługę i sprostać rosnącym potrzebom i wymaganiom rynku. Zapraszamy do współpracy!!!
Kontrahentom proponujemy szereg usług w zakresie napraw,serwisu wszystkich typów wózków widłowych, platformowych, melexów, wózków niskiego unoszenia (paleciaków) zarówno spalinowych jak i elektrycznych. Wyszkoleni pracownicy serwisowi zareagują na każde państwa zapytanie z zakresu serwisu i remontu wózków widłowych. Oferujemy naprawę, przygotowanie do obowiązkowej rejestracji UDT zapewniając w ramach konieczności urządzenie zastępcze. Firma nasza przygotowuje również pełen zakres dokumentacji technicznej niezbędnej do przedłożenia w organach dozoru technicznego. Dzięki rzetelnej i kompleksowej obsłudze szerokiego grona klientów wypracowaliśmy mocną i stabilną pozycję w branży wózków widłowych. Prowadzimy również sprzedaż używanych wózków widłowych. Zakupione urządzenia dostarczamy w każde wskazane miejsce własnym transportem. Wszelakich napraw dokonujemy u klienta. W razie niemożności usunięcia awarii u klienta dostarczmy urządzenie zastępcze a uszkodzone przewozimy do naszego warsztatu własnym transportem.
Firma "COMPLEX" posiada uprawnienia TDT.436-5900-14-4854/11 do przeprowadzania technicznych badań kontenerów DPPL. Opakowania te mogą być używane jedynie na podstawie decyzji zezwalającej na ich eksploatację wydanej przez organ właściwej jednostki dozoru technicznego.Podczas kontroli ocenie poddane zostają stan wewnętrzny i zewnętrzny zbiornika oraz prawidłowe działanie wyposażenia obsługowego. Obecnie firma nasza mimo stosunkowo krótkiego okresu działalności nawiązała pomyślną współpracę z kilkoma renomowanymi przedsiębiorstwami. Jesteśmy jednostką dynamiczną i prężnie rozwijającą się,co pozwala nam na szybką adaptację do zmieniających się uwarunkowań otoczenia, i co najważniejsze na skuteczną realizację potrzeb naszego klienta.

COMPLEXOWO 41-800 Zabrze , ul. Majnusza 1