AUTO SERWIS DARIUSZ ŚLIWKA

Kontakt

Adres:
41-907 Bytom (Szombierki), ul. Orzegowska 29
Telefon:
603 746 106
Czynne Pon-Pią:
9:00 do 17:00
Czynne Sobota:
9:00 do 14:00

GALERIA.

O NAS

Firma zajmuje się naprawami blacharsko-lakierniczymi pojazdów oraz mechaniką samochodową.
W ofercie wykonujemy także naprawę pękniętych zderzaków i spawanie plastiku. Zajmujemy się również konserwacją nadwozia i podwozia samochodów oraz renowacją powłok lakierniczych. Wykonujemy również naprawy powypadkowe pojazdów zapewniając zaplecze części zamiennych. Na czas naprawy jest możliwość otrzymania samochodu zastępczego!
Gwarantujemy rzetelną naprawę, która potwierdzona jest 20-letnią praktyką w branży!
Obiekt jest monitorowany przez całą dobę.

ZAKRES USŁUG

Zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych zarówno z polisy OC i AC. Pomagamy w załatwieniu formalności. Na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy. Sprawdzamy poprawność wyliczeń szkód dokonanych przez ubezpieczalnie. W razie konieczności lub nieprawidłowości weryfikujemy kosztorys, zazwyczaj na korzyść poszkodowanego (właściciela pojazdu).
Naprawy bieżące, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy wydechowe, wymiana oleju i filtrów
AUTO DETAILING to doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego zarówno od strony wnętrza, lakieru i elementów takich jak lampy, koła, listwy, gumy i uszczelki.
Proces ten umożliwia korekcję defektów lakieru takich jak rysy, zmatowienia, ślady utlenienia lakieru oraz szkodliwych skutków działań myjni szczotkowych, a także wykończenie jego powierzchni na „wysoki połysk”. Dzięki polerowaniu lakieru możliwe jest przywrócenie jego oryginalnej głębi nawet w przypadku jego mocnego „zużycia".
Najlepszym i najbardziej trwałym zabiegiem jest naniesienie powłoki ceramicznej, która zabezpieczy i utrzyma lakier w dobrej kondycji nawet do 4 lat.
Oferujemy państwu kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży obejmujące zarówno kosmetykę zewnętrzną, wewnętrzną, komory silnika oraz retusz głębszych zarysowań. Inwestycja w przygotowanie auta do sprzedaży zwraca się nie tylko szybszym znalezieniem kupca, ale niejednokrotnie wzrostem jego wartości.
Usuwamy uszkodzenia powstałe na szybach samochodowych w wyniku działania różnych czynników mechanicznych oraz chemicznych. Likwidujemy zmatowienia, rysy powstałe w wyniku skrobania, rysy pozostawione przez zużyte pióra wycieraczek, naloty, a także inne uszkodzenia.
Odkurzanie i pranie tapicerki jest czynnością najczęściej spotykaną w procesach kosmetyki samochodowej. Czyszczona powierzchnia doprowadzana jest do stanu niemal fabrycznego.
Dzięki posiadanemu zapleczu sprzętowemu świadczymy ekspresowe usługi lakiernicze i naprawy w technologii Smart Repair, polegające na szybkim lakierowaniu. Czas naprawy zostaje skrócony do minimum.

AUTO SERWIS DARIUSZ ŚLIWKA 41-907 Bytom (Szombierki), ul. Orzegowska 29