DIGITECH AUTOELEKTRONIKA

Kontakt

Adres:
40-305 Katowice, (Dąbrówka Mała), ul. Styczniowa 2
Telefon:
32 256 69 87
Czynne Pon-Pią:
8:00 do 16:00

Video

O NAS

Nasza firma powstała w 1992 roku. Samochody to nasza pasja, rozwiązujemy trudne problemy z zakresu elektroniki samochodowej.
Dysponujemy nowoczesnym obiektem z dogodnym dojazdem z centrum Katowic. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Systematyczne uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych wymuszone ciągłym postępem technicznym w dziedzinie motoryzacji, pozwalają na szybkie i profesjonalne diagnozowanie usterek, co oszczędza czas klienta i eliminuje niepotrzebną wymianę zbędnych części .
Dzięki dobrym warunkom lokalowym oraz wysokim poziomie technicznym firmy gwarantujemy klientom fachową i profesjonalną obsługę. Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne do diagnostyki samochodów, ciągle inwestujemy w najlepsze urządzenia elektroniczne w tym komputery diagnostyczne i specjalistyczne programatory do chiptuningu. Posiadamy również własną hamownię podwoziową.
Oferujemy Państwu profesjonalny chiptuning silników w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy do naprawy lub poprawienia osiągów swojego samochodu, to znalazłeś się na właściwej stronie.

GALERIA.

ZAKRES USŁUG

tuning mechaniczny
tuning elektroniczny (CHIPTUNING)
Posiadamy własną obciążeniową hamownie podwoziową
Zapraszamy na hamownie wszystkich zainteresowanych parametrami silnika własnego samochodu, a szczególnie grupy klubowe na hamowanie grupowe większej liczby samochodów w specjalnej znacznie niższej cenie !
Naprawiamy i diagnozujemy:
układy wtrysku paliwa (benzyna, Diesel)
usuwamy problem trudnego rozruchu ciepłego silnika TDI
filtry cząstek stałych FAP - DPF regeneracja, wypalanie, deaktywacja
sterowniki silnika ECU
immobilisery (kodowanie kluczy i pilotów centralnego zamka)
elektroniczne liczniki (korekcja przebiegu, inspekcja)
układy hamulcowe (ABS, EBD),
kontrola trakcji (ASR, ESP)
systemy poduszek Airbag (diagnostyka sensorów)
radioodbiorniki samochodowe kodowane
sterowanie klimatyzacji (CLIMATRONIC)
FILTRY CZĄSTEK STAŁYCH DPF-FAP
Dzisiaj już chyba nikt nie zastanawia się, czy warto montować dodatkowe zabezpieczenia w samochodach. Cóż, takie czasy... Oferujemy Państwu montaż różnego rodzaju urządzeń zabezpieczających samochód przed kradzieżą, np. autoalarmów, immobiliserów, blokad skrzyń biegów. Montujemy indywidualne nietypowe zabezpieczenia. Zajmujemy się również znakowaniem pojazdów metodą SOMERW

DIGITECH AUTOELEKTRONIKA Krzysztof Jamrozy 40-305 Katowice, (Dąbrówka Mała), ul. Styczniowa 2