Krajewski Zygmunt

Kontakt

Adres:
Jana III Sobieskiego 179A, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon:
33 811 84 40
Telefon:
601 847 876
Czynne Pon-Pią:
08:00 do 17:00

Video

O NAS.

Firma została założona w 1991 roku. Od początku działalności związana jest z motoryzacją. Zaczynaliśmy od znakowania pojazdów, montażu autoalarmów, blokad skrzyni biegów. W trakcie działalności rozszerzaliśmy ofertę na inne zabezpieczenia i akcesoria samochodowe. W 1994 roku zajęliśmy się montażem samochodowych instalacji gazowych i z biegiem lat stało się to naszą specjalizacją. W tym czasie na rynku oferowane były instalacje I generacji - instalacje podciśnieniowe i II generacji tzw. instalacje elektroniczne. Kilka lat później pojawiły się instalacje III generacji - wtrysk ciągły fazy lotnej. Po kolejnych kilku latach zadebiutowały instalacje IV generacji - sekwencyjny wtrysk gazu fazy lotnej. Są to obecnie najpopularniejsze instalacje na rynku, bez porównania doskonalsze niż wcześniejsze rozwiązania. Był jeszcze epizod z instalacjami V generacji - wtrysk sekwencyjny fazy ciekłej, ale nie cieszył on się dużym zainteresowaniem. W tej chwili te instalacje znowu są oferowane na rynku. Od niedawna na rynku są dostępne instalacje VI generacji czyli wtrysk gazu fazy ciekłej, w których gaz jest podawany przez wtryskiwacze benzynowe. Obecnie są to najlepiej zapowiadające się instalacje do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Długoletni okres obecności na rynku, przejście przez wszystkie rodzaje instalacji i kilka tysięcy zaadaptowanych pojazdów daje gwarancje fachowej obsługi oraz zapewnia optymalny dobór instalacji LPG dla Państwa samochodu. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów instalacji wiodących marek na rynku. Zapewniamy Państwu fachową obsługę, konkurencyjne ceny i samochód zastępczy.

GALERIA.

ZAKRES USŁUG

Posiadamy w ofercie instalacje LPG wiodących na rynku producentów. Te które proponujemy naszym Klientom są przez nas dokładnie sprawdzone. W zależności od specyfiki pojazdu staramy się wybrać dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania. Pod uwagę bierzemy wiele czynników, jak choćby: trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, czas trwania gwarancji, koszty serwisu po upływie gwarancji itp.
MONTAŻ, SPRZEDAŻ, SERWIS.
NASZA firma specjalizuje się również w montażu haków holowniczych do samochodów osobowych i dostawczych. W ofercie posiadamy haki większości renomowanych producentów krajowych jak i zagranicznych. Proponujemy Państwu haki z kulą mocowaną na śruby lub z kulą szybkodemontowalną tzw. automaty.
Oferujemy również tzw. moduły haków holowniczych, które umożliwiają podłączenie instalacji elektrycznej haka w nowoczesnych samochodach. Montujemy wiązki haka z instalacją 7 lub 13 pinową. Szeroka oferta gwarantuje optymalny dobór do większość pojazdów obecnych na rynku.
BLOKADY NIEDŹWIEDŹ-LOCK
OFERUJEMY Państwu najlepsze na rynku blokady skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock. Blokadami skrzyni biegów zajmujemy się od momentu wprowadzenia ich na rynek. Prowadzimy montaż oraz sprzedaż blokad dla autoryzowanych warsztatów.
Blokady dźwigni zmiany biegów Niedźwiedź-Lock to zabezpieczenia estetyczne i wygodne w użyciu o wysokiej skuteczności antykradzieżowej. Posiadają atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistyki Komendy Głównej Policji w Warszawie. Ich produkcja odbywa się zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001.
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ
OKRESOWA obsługa klimatyzacji.
ZAPEWNIAMY Państwu fachową obsługę, konkurencyjne ceny i samochód zastępczy.

Krajewski Zygmunt Jana III Sobieskiego 179A, 43-300 Bielsko-Biała